kiloview

Kiloview NDI Core: NDI Merkezi Kontrol ve Yönlendirme Yazılımı Leave a comment

2010 yılında kurulan Kiloview, IP tabanlı video iletimi ve yönetimi alanında profesyonel bir donanım üreticisinin yanı sıra, yazılım geliştiricisi ve çözüm sağlayıcısıdır. Video kodlama, kod çözme, dönüştürme, IP tabanlı video değiştirme ve akış aralığındaki ürünleriyle, Ethernet, wi-fi veya 4G-LTE/5G-LTE vb. ile H.264/H.265/NDI üzerinden IP’ye SDI/HDMI (HD veya 4K UHD) dahil birçok güncel teknolojiyi ürünlerinde kullanmaktadır.

Son yıllarda hızla gelişen ve birçok üreticinin ürünlerine entegre ettiği NDI teknolojisi, Kiloview‘un da birçok ürününde donanım ve yazılım desteği ile yer almaya başladı. Firmanın en yeni ürünlerinden biri olan ve NDI kaynaklarınız için merkezi kontrol ünitesi, organize etme, yönlendirme gibi bir çok özelliği bulunan, NDI Core’u piyasaya sürdü.

NDI Core ailesinde; “Temel”, “Pro” ve “Özelleştirilmiş” donanım sürümü ile üç üye var. Temel ve Pro, 15 günlük ücretsiz deneme süresine sahip NDI Core yazılım sürümüdür ve kullanıcıların docker’ı kendileri dağıtması gerekirken, özelleştirilmiş sürüm, anahtar teslimi bir çözüm isteyen kullanıcılar için ücretsiz deneme süresi olmayan NDI Core’un donanım sürümüdür.

NDI Core ile düzinelerce NDI sinyal kaynaklarını yönetebilir ve tüm sinyal kaynakları için sorunsuz anahtarlama oluşturabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli NDI giriş, anahtar, kopyalama ve çıkış biçimlerini destekler. Ayrıca sunucu çalışırken bekleme, kendi kendine özelleştirilmiş yoklama, günlük ve kullanıcı yönetimi desteklenir. Bu tip özellikler, onu yayın ve TV program-prodüksiyonu, çok kanallı NDI projeksiyonu, çok kanallı NDI konferansı gibi uygulamalar için uygun hale getirir.

NDI Core, NDI kameralarından, NDI cep telefonlarından/bilgisayarlarından, NDI kodeklerinden, NDI üretim sistemlerinden ve diğer NDI etkin yazılım ve donanım sistemlerinden gelen düzinelerce NDI kaynağını işleyebilir. İlave olarak NDI Core, NDI kaynağını herhangi bir girişten sınırsız çıkışa aktarabilir ve yükseltebilir ve NDI kod çözücü, stüdyo monitörü, çoklu görüntü ve diğer NDI donanım ve yazılım sistemleri gibi herhangi bir uç nokta cihazına bağlanabilirsiniz.

Ayrıca, IO paneli ve çapraz nokta paneli ile tüm NDI kaynakları arasında özgürce ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Boş bir ekran, durgunluk ve bulanıklık olmadan, küme ucundaki sinyal değiştirme gecikmesi sadece yaklaşık 1 karedir.

Kiloview NDI Core size Tally/PTZ/Metadata iletimi, HTTP API’si ve günlük yönetimi, kullanıcı ve rol yönetimi vb. gibi güçlü işlevler de sunabilir.

Özetlelemek gerekirse;

 • Sınırsız NDI girişi, herhangi Bir çözünürlük, herhangi bir NDI sürümü
 • Tüm NDI kameralar, cep telefonlarından/bilgisayarlardan gelen NDI , NDI dönüştürücüler, NDI üretim sistemi ve diğer NDI etkin yazılım ve donanım sistemleriyle uyumlu
 • Hem Full NDI hem de NDI|HX, UHD ve HD, yatay veya dikey kaynakların tümü desteklenir
 • Sınırsız NDI sinyal amplifikasyonu
 • Ultra düşük gecikme ile sorunsuz ve sorunsuz NDI sinyal değiştirme
 • Sinyal amplifikasyonu veya anahtarlama gecikmesi sadece yaklaşık 1 kare
 • Yoklama veya tek döngülü oynatma için çalma listesiyle otomatik olarak NDI kaynağı geçişi
 • IO paneli ve crosspoint paneli mevcut
 • Tally/PTZ/Meta veri iletimi mevcut
 • Üçüncü taraf sistem entegrasyonu için sağlanan HTTP API’si
 • Günlük yönetimi, kullanıcı ve rol yönetimi desteklenir.

https://ideapro.com.tr/magaza/brand/kiloview/

https://www.kiloview.com/en/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seven + 17 =

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz.
Kabul et
Reddet
Soru Sor
Soru Sor
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?