Neden PAG Bataryaları ?

İleri teknolojili PAG bataryaları çoğu profesyonel gereksinim için güvenli ve güvenilir güç kaynağı sağlamak için tasarlandı. En zorlu ortamlarda kullanımın zorlanma ve baskılarına dayanacak ve kullanım ömrü boyunca aynı performansı verecek şekilde üretildi. PAG bataryaları kameramana yardımcı olacak ve batarya ömrünü uzatacak birçok patentli özelliğe sahip.

1. Tasarımdan Gelen Kalite
PAG bataryalarının üretiminde sadece en yüksek kalitede elemanlar kullanıyor. Güvenlik, güvenilirlik ve sağlamlık, tasarımdan son montaja kadar ana unsurlar.

2. Markalı Hücreler
PAG mükemmel kullanım ömrü ve kapasiteyi garantilemek için yoğun testlerden geçirilen en iyi marka hücreleri kullanıyor. Yüksek kaliteli, markalı lityum iyon hücreler, güvenli bir lityum iyon batarya üretmenin vazgeçilmez şartı. Düşük kaliteli hücreler dahili kısa devreler oluşturabiliyor, veya elektrolitleri kirlenerek daha fazla sorun yaratabiliyor.

3. Hücre Dengesizliği Yok
Düşük dirençli hücreler arası nikel şeritler ve hücre düzeni akım paylaşımını en iyi duruma getirip hücre dengesizliğinin yaygın nedenlerinden birini azaltıyor ve batarya ömrünü uzatıyor.

4. Elektronik Koruma
PAG lityum iyon bataryalar diğer üreticilerinkilerden daha yüksek güvenlik standartlarına sahip. PAG’in elektronik koruma sistemi aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı sıcaklık, düşük sıcaklık ve uygun olmayan şarj kaynaklarına karşı koruma sağlıyor. Her koruma özelliğinin en az bir yedeği var.

5. Korumalı Devreler
PAG lityum iyon bataryaların dahili devreleri, hücre paketine gelebilecek mekanik zararlara karşı Parylene kaplama ile elektrolite dayanıklı hale getirildi. Güvenlik açısından PAG bu kaplamanın gerekli bir ek koruma sağladığını düşünüyor, ve bataryalarını bu şekilde koruyan tek üretici.

6. Uzun Ömür İçin Şarj
Uzun batarya ömrünün anahtarı, doldurulmasındadır. PAG şarj aletleri en gelişmiş olanları. Şarj işlemini denetleyen yazılım PAG tarafından yıllar süren yoğun araştırmalarla geliştirildi ve yeni hücre kimyasalları çıktıkça gelişmeye devam ediyor.

Mümkün olan en uzun kullanım ömrünü garantilemek için PAG bataryalar her zaman uygun PAG şarj aletiyle doldurulmalıdır.

7. Koruyucu Kutular
Yüksek darbeli, püskürtmeyle şekillendirilen polikarbonat veya orta darbeli ABS kutularda hücre paketini korumak için bütünleşik destekler var. Sağlam tutuş için dış yüzey kaymaz yapıda.

8. Kapasite Gösterimi
PAG’in batarya kapasite gösterge teknolojisi benzersiz.PAG Power & Time Display endüstrinin en doğru çalışma süresi göstergesi ve PAG L95 Time Battery bataryanın büyük avantajlarından biri.

9. RF Direnci
PAG lityum iyon bataryaları radyo alıcı-vericilerine yakın olarak kullanıldıklarında sahada kesilmeyi önlemek için dahili RF direncine sahipler.

10. Birleşmiş Milletler Testi
Lityum iyon bataryaların “uçuş için güvenli” olarak onaylanmadan önce Birleşmiş Milletler yönetmeliklerine uygunluğunun bağımsız olarak test edilmeleri, hava taşımacılık ve sivil havacılık yetkililerinin yasal bir gereksinimi.

Bu yasal düzenlemeler mevcut, çünkü kötü üretilmiş lityum iyon bataryaların dahili olarak bozuldukları ve kendiliğinden ateş alabildikleri biliniyor.

PAG lityum iyon bataryaları test edildi, Birleşmiş Milletler teknik şartnamelerine uygunluğu onaylandı.

11. Servis Desteği
Bir PAG müşterisi, bir PAG ürününün kullanım ömrü boyunca teknik uzman tavsiyesi ve tam yedek hizmeti isteyebilir. PAG’in sağladığı hizmet kalitesi, yayın kuruluşlarının PAG’i başlıca seçme nedenlerinden birisi.

12. Hücre Yenileme
PAG İngiltere’deki müşterilerine hücre yenileme yerine yeni bir eşdeğer model veya üzeri batarya alımında tam garanti dahil olmak üzere %25 indirim yapıyor.

13. Geri Dönüşüm
PAG kullanım ömrü dolan tüm bataryaları için geri dönüşüm hizmeti sağlıyor. Bataryalarınızı önceden bildirerek PAG acentenize veya PAG Ltd. London’a gönderin. Böylece üretimde kullanılması mümkün olduğunda yeniden kullanım için korunur, ya da uygun yönetmeliğe göre atılır.