Kiloview U40 4K NDI kodlayıcı, 4K P60 HDMI veya USB girişini yüksek bant NDI‘ya dönüştürür, ayrıca IP’den NDI | HX dönüşümü de destekler. Kamera üzerindeki PoE + DC çıkışı, PTZ, Tally gibi işlevlerle Kiloveiw U40, herhangi bir kamerayı bir NDI kameraya dönüştürebilen en küçük ve en güçlü NDI kodlayıcıdır. Yalnızca tek bir ağ kablosuyla, HDMI kameralardan, web kameralarından, USB kameralardan ve diğerlerinden gelen video kaynakları kolayca NDI dünyasına girebilir ve ultra yüksek görüntü kalitesi ve ultra düşük gecikme özelliğine sahip IP tabanlı iletimin avantajlarından yararlanabilir.

Kapsamlı NDI performansı

Kiloview U40 NDI, HDMI’yı gerçek 4Kp60 çözünürlüğe kadar NDI’ya dönüştürür. Ayrıca USB videoyu NDI’ya dönüştürür (yalnızca sınırlı çözünürlükler ve modeller); esnek uygulama için 3,5 mm analog ses NDI üzerinde embed edilebilir.

U40 ayrıca yazılımı yükseltildiğinde SRT / RTMP / RTSP / UDP / HLS gibi IP akışlarını NDI | HX’e dönüştürür.

Kiloview U40 4K NDI Kodlayıcı Özellikleri

  • Gerçek 4K P60 girişi destekler.
  • HDMI veya USB’den NDI yüksek bant genişliğine.
  • RTSP / SRT / RTMP / HLS’den NDI’ya | HX. 
  • Kameranıza / monitörünüze güç sağlamak için DC çıkışı.
  • Veri aktarımı için çift ağ bağlantı noktaları.

 

Yuvarlak ve şık dizaynı ile U40 kodlayıcı, ağ anahtarlama, NDI kodlama, ideal ısı dağıtımı, POE ve DC çıkışı gibi birçok işlevi entegre eden yapısıyla U40’ı endüstrideki en kompakt kodlayıcı yapar. Ürün hot-shoe sabitleme ile kameraya dik veya yatık pozisyonda takabilir.

U40 kodlayıcı çift Gigabit ethernet bağlantı noktasına sahiptir ve bunlardan biri PoE işlevine sahiptir. Çift Gigabit ethernet bağlantı noktaları, LAN üzerinden NDI | HX’e çıkabilen WAN aracılığıyla SRT / RTMP girişi gibi aynı anda iki farklı ağa uygulanabilir veya biri WAN diğeri LAN için kullanılabilir.

Ağ bağlantı noktalarından biri PoE güç kaynağı işlevine sahiptir. Cihazın kendisine güç sağlamanın yanı sıra monitörünüze, kayıt cihazınıza ve hatta kameralarınıza güç sağlamak için en az 15 W güç çıkışı sağlayabilir.

Tally ve PTZ Kontrolü

Bir stüdyodaki iş akışı konusunda size yardımcı olacak U40 ile PVW / PGM göstergesi için   Tally desteği sunar.

Kamera dostu U40, PTZ kontrolünü destekler, böylece NDI üretim sistemi veya NDI kod çözücü tarafından gönderilen PTZ sinyalini alır ve ardından PTZ kamerayı seri port (232/485, vb.) veya ağ üzerinden kontrol eder.

Sony Visca / PELCO-D / PELCO-P ve diğer protokolleri destekler.

Alüminyum Alaşım ve Fan

Plastik veya diğer materyallere kıyasla daha iyi termal iletkenliğe sahip olduğundan malzeme olarak alüminyum alaşımlı kasaya sahiptir ve elektronik şeması en iyi ısı dağılımı için optimize edilmiştir.

Ürün, sıcak havanın yukarı doğru daha iyi dağılması için üstte ısı dağıtma delikleri olacak şekilde tasarlanmıştır. Hızlı bir ısı dağılımı için ısı yayma alanını artırmak için çok kenarlı ve çok yuvalı bir yapıya sahip bir alüminyum alaşımlı ısı emiciyi de çip üzerine yapıştırılmıştır. Dahili soğutma fanı son derece sessizdir.

Küçük, Zarif ve Sessiz Yapı 

  • 90mm x 30mm ebadında yuvarlak zarif görünüm.
  • Hot-shoe kızak ile kameralara kolayca takılır.
  • Dahili sessiz soğutma fanı.