İdeapro olarak, her yıl kış aylarında yaptığımız Porta Brace kampanyalarını, bu yılda tekrarlıyoruz. Özellikle Panasonic P2 aktüel omuz kameraların pazarda en çok tercih edilen modelleriyle uyumlu, kamera koruma yelek ve yağmurluklarını, stoktan teslim fırsatıyla ve Amerika satış fiyatının yarısına temin edebilirsiniz. 2016 Nisan ayına kadar devam edecek olan bu çok özel fiyatlar, stoklarımızla sınırlıdır.

Kampanya kapsamında koruma yeleği alan müşterilerimiz, Amerika satış fiyatı 89 USD olan, özel güderi malzemeden imal edilmiş ve takviyeli kamera omuz askısını da yine yarı fiyatı olan 44 USD + KDV bedelle alabilecekler.

• Porta Brace SC-Serisi kamera koruma yelek ve yağmurlukları, üzerine takılacak kamerayı vizörü de dahil komple sarabilecek yapıda ve fiziksel darbe ya da dış hava koşullarının değişikliklerinde kamerayı koruyabilecek şekilde dizayn edilmiştir.
• Koruma yelekleri üzerinde, hafıza kartı ve bataryayı, yeleğin kamera üzerinden çıkarılmasına gerek kalmadan değiştirebilmeye uygun yapıda pratik açılabilir/kapanabilir cepler veya kapaklar mevcuttur.
• Koruma yelekleri üzerinde, kameramanın kamera üzerindeki sürekli kontrol gerektiren gösterge ve uyarı lambalarını görmesini engellemeyecek yapıda, özel şeffaf pencereler mevcuttur.
• Yeleklerin kumaşı yağmur, kar, rutubet gibi her türlü hava ve iklim koşullarına ve toz, deniz suyu gibi aşındırıcı koşullara uygun “D1000 Cordura (yırtılma ve yıpranmaya karşı benzerlerinden çok daha yüksek direnç gösteren, yüksek kalitede bir tekstil malzemesi)” kumaşından imal edilmiştir.
• Koruma yelekleri üzerinde ayrıca kameranın üst bölümünü komple örtebilecek büyüklükte ve su geçirmez yapıda yağmurluk vardır. Bu yağmurluk kullanılmadığı durumlarda yelek üzerinde bulunan özel saklama cebinde muhafaza edilebilmektedir.