Süre Dolumu

Bu kampanyanın süresi dolmuştur.

İngiliz PAG firması, kendi dizaynı ve üretimi olan yüksek kaliteli bataryalar, şarj cihazları, kamera ışık sistemleri ve kamera dengeleme sistemleriyle broadcast ve profesyonel video endüstrisi sektöründe konusunda lider firmalardan biridir.

Geliştirdiği yeni teknolojiler ve kendine özgü tasarımlarıyla, özellikle Avrupa pazarında profesyonellerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan PAG, ürünlerinde kullanıcısının en yüksek verimi, en güvenilir ve ekonomik şekilde kullanımını hedefleyerek birçok yeni teknolojide önderlik yaptı. Hızlı şarj özelliği, pil ömürlerini uzatan özel şarj yazılımları, akıma göre, saat, dakika, amper/saat ve doluluk yüzdesini numerik olarak anlık izlenebilme imkanı sunan “Power&Time Display” özellikleri bunlardan sadece öne çıkanlar.

PAG, ürün geliştirme konusundaki titizliğini, kullanıcı güvenliği konusunda da ihmal etmiyor. Firma, bataryalarında güvenli hava taşıma sertifikası “Air Transport Safe Certified” ile tüm ürünlerinde ISO 9001:2000 sertifikasına da sahip.

Son 5 yıldır Türkiye temsilciliğini üstlendiğimiz PAG firmasının en çok tercih edilen ürünleri için, yılsonuna kadar devam edecek bu kampanyada, V-mount kamera aküleri, kameraüstü LED ışık kafaları ve kamera dengeleme sistemleri için çok özel fiyatlar belirlendi. Ürünler stoktan teslim ve üretici garantisinde sunuluyor.