Dünyanın En Küçük Şarj Cihazı PAG Micro Charger

İngiliz PAG firması, kendi dizaynı ve üretimi olan yüksek kaliteli bataryalar, şarj cihazları, kamera ışık sistemleri ve kamera dengeleme sistemleriyle, broadcast ve profesyonel video endüstrisi sektöründe lider firmalardan biridir.
Geliştirdiği yeni teknolojiler ve kendine özgü tasarımlarıyla, özellikle Avrupa pazarında profesyonellerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan PAG, ürünlerinde kullanıcısının en yüksek verimi, en güvenilir ve ekonomik şekilde kullanımını hedefleyerek birçok yeni teknolojiye de önderlik yapmıştır.

PAG’in piyasaya sunduğu en yeni ürünlerden biride PAG Micro Şarj Cihazı oldu. V-mount ve Gold-mount kızak yapısıyla iki farklı modelde piyasaya sürülen “MicroCharger”, cebinize dahi sığacak boyutu, ekonomik fiyatı, şehir şebekesi ve araç aküleri gibi farklı kaynaklardan güç kullanabilme yeteneği ile fark yaratarak hızla ilgi odağı olmayı başardı.

Dünyanın En Küçük Şarj Cihazı PAG Micro Charger, 5-20V DC girişi ile kendi adaptörüne ek olarak USB veya araç içi şarj kablosunu kullanarak farklı kaynaklardan güç alabilmenizi sağlıyor. Bu eşsiz özellik, PAGlink Mikro Şarj Cihazını, sürekli hareket halinde olan çekim ekiplerinin vazgeçilmez malzemesi haline getiriyor. Üstelik USB ve araç içi şarj kablosu gibi aksesuarlar ekstra bir maliyet olmaksızın kendi şarj adaptörüne ek olarak ürünle birlikte gönderiliyor.

PAG Micro Şarj Cihazı, standart V-Mount ve Gold-mount pilleri şarj etmek için geliştirilmiş bir ürün olmasına rağmen, PAG firmasının kendi tasarımı olan PAGlink serisi V-Mount ve Gold-mount tip pilleri ise 4 adete kadar aynı anda şarj edebilme kabiliyetine sahip.
Kutu içeriği: Güç Kaynağı Ünitesi, Araç içi DC güç kablosu ve bir USB şarj cihazı kablosu (2A)

Genel Özellikler:
• Dünyanın en küçük (73 x 62 x 31mm ) ve en hafif (75 gr.) şarj cihazı
• 4 adet PAGlink V-mount veya Gold-mount pili aynı anda şarj edebilir
• Hafif ve küçük boyutu sayesinde çantanıza kolayca sığar
• 94Wh ‘lik pili sadece 4 saat içinde tamamen şarj edebilir
• Farklı marka V-mount ve Gold-mount pillerle de uyumludur
• DC girişi 5-20V
• Araç içi ve USB konektörleri bulunan DC güç kablolarını içerir