LUPO Superpanel Serisi Dual Color LED Işık Kaynağı

LED Panel ve LED Fresnel ışık kaynakları üreticisi İtalyan LUPO, TV yayıncıları, video profesyonelleri ve fotoğraf stüdyoları gibi farklı ortam ve ışık koşullarında çekim yapan kullanıcılar için yeni Superpanel LED Işık serisini üretti.

Superpanel serisinin en önemli ve belirleyici özelliği, üzerinde 400 adet yüksek kaliteli, yüksek renk işlemleme ve yüksek TLCI özellikte yeni nesil powerled grubundan oluşması. Bu yapı sayesinde her bir panel 1mt. mesafeden 22,000 lux oranında aydınlatma yapabilirken, aynı ürün içerisinde hem 5600K daylight, hem de 3200K tungsten ışık üretebilen “dual-color” teknolojisini, bu yeni seride de kullanıcısına sunuyor.

Renk kararlılığı dışında, Superpanel LED panel ışıklar, televizyon stüdyolarında ve setlerde enerji tüketimini büyük ölçüde azaltıyor. Kullanım ortamına göre şehir şebekesinden veya 14.8 V standart kamera pilleriyle çalışabilen ürünler, ısınma problemi olmadığı için sessiz kullanılabilme imkanına da sahip.

Yeni Superpanel serisinin mevcut LED panel serisinden ayıran diğer bir yeni özellik ise, panel üzerinde bulunan, renk sıcaklığı ve ışık şiddetinin aynı anda izlenebildiği yeni LCD ekran yapısı.
LUPO aydınlatma ekipmanlarının tamamında kullanılan yeni nesil LED ‘ler, yüksek ışık çıkışı verebilmesi yanında, yüksek CRI değeri (>95) sağlayabilmesiyle de fark yaratıyor. Ayrıca LUPO, sadece video yapımcılarına değil, fotoğraf piyasasında da ışık kalitesiyle tercih edilen markalardan biri olarak tanınıyor.

Superpanel serisi de diğer LUPO LED panel serisinde olduğu gibi, hafif, portatif ve sağlam yapısı ile ön plana çıkıyor.
Yeni seri, Superpanel, Superpanel DMX, Superpanel Dual Color, Superpanel Dual Color DMX olarak 4 ayrı modelde satışa sunuluyor.

Lupo Superpanel Dual Color Özellikleri:
+ 5600K/3200K Dual Color Özelliği
+ Dâhili DMX Kontrolü
+ 400 Surface Mount LED ile True Color Teknolojisi
+ Yüksek Verimli LED’ler ile Normal LED Panellere Kıyasla 8 Kat Parlaklık
+ Yüksek CRI Endeksi (>95)
+ 1m’de 22000 LUX Işık Şiddeti
+ 120W Enerji Sarfiyatına Karşı, 2000W Eşdeğeri Işık Şiddeti
+ Aktif veya Pasif Ultra Sessiz Soğutma Modu
+ Aktüel ve Stüdyo Kullanımlarına Uygun
+ Boyutlar: 320x340x65 mm Kompakt ve Çok Hafif (2.3kg)
+ % 0 -100 Aralığında Titreşimsiz (Flicker Free) Dim Ayarı
+ Pole Operated Kullanım Opsiyonu

Lupo Superpanel Dual Color