Paglight Kamera Üstü LED Işık

PAG firması, kendi dizaynı ve üretimi olan kaliteli bataryalar, şarj cihazları, kamera ışık sistemleri ve kamera dengeleme sistemleriyle, broadcast ve profesyonel video endüstrisi sektöründe lider, İngiltere menşeili bir firmadır.

Geliştirdiği yeni teknolojiler ve kendine özgü tasarımlarıyla, özellikle Avrupa pazarında profesyonellerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan PAG, ürünlerinde verimliliği, güvenilirliği ve ekonomik olmayı hedefleyerek birçok yeni teknolojiye de önderlik yapmıştır.

Değiştirilebilen ışık modülü sayesinde devrim niteliğinde patentli bir tasarıma imza atan Paglight Kamera Üstü LED Işık, profesyonel aydınlatma teknolojilerine yeni bir boyut kazandırmıştır.

Farklı çekim şartlarındaki ışık ihtiyacını karşılamaya yönelik geliştirdiği Paglight Kamera Üstü LED Işık değiştirilebilir ışık modül teknolojisi ile LED, tungsten, halojen ve HMI Ark gibi ışık türlerini kullanmaya imkan sağlar.
Değiştirilebilir ışık modül teknolojisinin muadillerine göre fark yaratan avantajı birkaç saniye içinde hızlı ve güvenli bir şekilde değiştirilerek kolayca kullanılabilmesidir.  Bunun yanı sıra ışık kafasının önüne filtre ve kepenk ünitesi de takılabilmektedir.

Paglight LED Kamera Üstü LED Işık, diğer LED ışıklara kıyasla daha yüksek ışık yoğunluğuna sahiptir. 50W halojen ampul ile 2m’de 900 lüks değerini sağlayan Paglight LED, bunu emitörlerin çıkışını entegre bir mercekle odaklayıp, LED modülünü reflektör içine yerleştirerek başarmıştır. Sonuçlar, Paglight’ın üstün optik tasarımının bir kanıtıdır.
Paglight LED’in ışık yoğunluğu, modülde bulunan dimmer kullanarak kontrol edilebilmekte ve flood-spot özelliği de içermektedir.
Paglight LED ışık ile birlikte verilen 1/4 inch vidalı adaptör veya kamera plakasını kullanarak istenilen marka ve modelde kameraya monte edilebilir. Işık gövdesinin çok yönlü hareket kabiliyeti sayesinde, dikey ve yatay olarak istenen konumda kullanım sağlanabilir.  Ünitenin alt tarafında yer alan kilitleme kolu ise mevcut konumu korumak için kullanılır.

Paglight LED’in güç tüketimi sadece 11W’dır.Bu değer muadillerine göre Paglight LED’i bir adım öne çıkarmaktadır.
Paglight LED Kamera Üstü LED Işık, ışık kaynağını kullanmış olduğunuz kameradan ya da bataryadan çalıştırabilmeniz için 500mm uzunluğunda D-tap konnektörle sonlandırılmış kablosu ile birlikte teslim edilmektedir.

Renk Sıcaklığı: Yaklaşık 5600 ° K ile 6000 ° K arası
Çıkış: 2m’de (spot) 900 lüks, 2m’de 175 lüks (flood)
Flood-Spot Açıları:
Flood: 62 °
Spot: 22.6 °
Giriş Voltaj Aralığı: 10V – 20V DC
Güç Tüketimi: 11W
Boyutlar:
Yükseklik: 115mm (4.5″)
Genişlik: 70mm (2.7″)
Derinlik: 103mm (4″)
Kablo Uzunluğu: 500mm (19.7″)
Ağırlık: 143g

Kamera Üstü LED Işık
Kamera Üstü LED Işık